Riscki

Medewerkers en auteurs van het project

Projectcoördinator
Els Bertrands
els.bertrands@khleuven.be
Opleidingshoofd Bachelor Kleuteronderwijs KHLeuven

projectmedewerkers
Lieve Smets
lieve.smets@khleuven.be
Lector Bachelor kleuteronderwijs KHLeuven

Leene Leyssen
leene.leyssen@khleuven.be
Lector Bachelor kleuteronderwijs KHLeuven

Anja Vanderspikken
anja.vanderspikken@khleuven.be
Lector Bachelor Financie-en verzekeringswezen en Rechtspraktijk KHLeuven
Externe medewerkers
Ann Lavrysen 
ann.lavrysen@faber.kuleuven.be
Onderzoeksgroep bewegingscontrole en neuroplasticiteit KULeuven

Peter Degraef 
Peter.DeGraef@ppw.kuleuven.be
Experimentele psychologie KULeuven

Scholen

- School waarin het onderzoek gelopen heeft :

Basisschool HHH  
Naamsesteenweg 355   
3001 Heverlee     
                                                                      
Met speciale dank aan Juf Sarah, juf Riet, juf Rosemie, juf Ilse, meester Mark en juf Mich, de directie mevrouw Ria, mevrouw Sigrid  en meneer Stefaan en aan de preventieadviseur meneer Duchateau                 
                                      
- Scholen waar de focusgesprekken plaatsvonden :       
  • Basisschool Voorzienigheid Diest   
  • Pastoor Declercqschool Veltem-Beisem
  • Basisschool Station Diest          
logo basisschool HHH

met medewerking van:

- Hulp bij projectcoördinatie :
Kristien Dieussaert

- Hulp bij ontwikkelen van de website :
Alex Goossens

- Hulp bij de ontwikkeling van de informatieavond voor ouders
Roby Roels

- Leden van de resonansgroep aansprakelijkheid en verzekering
Caroline Van Schoubroeck (KULeuven)
Lina De Ridder (IC verzekeringen)
Geert Vandenwijngaert (Ethias)
Pieter Van Heukelom, Wilfried Janssens, Filip Enis (KBC Verzekeringen)
Willy Vanduffel (docent verzekeringen)

- Hulp bij het ontwikkelen van de tekst 'Riscki op school'
Charlotte Larmuseau (vigez)
Tineke Vansteenkiste (vigez)

- Meewerkende preventieadviseurs
Willem Busschots (diensthoofd GIDPBW)
Tine Vandeven (coördinerend preventieadviseur St. Goedele Brussel)

- Ontwikkeling risicoperceptietest i.s.m. KHLeuven en KULeuven in het kader van haar Bachelorscriptie Thomas More:
Stefanie Wuytack 

- Hulp bij statistische verwerking
Anja Daems